Zkoušební program

Ahoj! Vítáme vás ve zkoušební sekci URBAN WORKIN - unikátním videoprogramu, ve kterém najdete správné informace, inspiraci, a který vám odhalí to nejdůležitější z oblasti zdraví, prevence a životního stylu. Žijeme totiž ve velmi rychlé době, ve které neustále rostou nároky na náš výkon. V práci strávíme téměř čtvrtinu života a věříme, že chceme tento čas strávit ve zdraví a spokojenosti. Proti jsou ovšem činitelé jako nadměrný stres, nedostatek pohybu, únava, bolesti, nesprávné stravovací návyky a další.

Následkem jsou

BOLESTI ZAD

20 %
dospělé populace

NADVÁHA + OBEZITA

20 %
dospělé populace

NEKVALITNÍ SPÁNEK

20 %
dospělé populace
Tento program obsahuje 14 lekci, ktoré vám kompletne ukazu, jak si poradit s kazdodennymi neduhami zivota. Na ukážku sme pro vas pripravili lekci první, aby ste si program osahali a videli, jak sme ho ponali.

Cítit se ve svém těle skvěle a žít zdravě není tak složité, jak se může na první pohled zdát, a my vás tím provedeme. S našim týmem odborníků z oblasti psychiky, pohybu, výživy, fyzioterapie a regenerace jsme pro vás připravili unikátní program, díky kterému těmto problémům předejdete nebo se jich konečně zbavíte.

ČÁST PRVNÍ – KAŽDODENNÍ ČINNOSTI

Jako první je potřeba optimalizovat činnosti, které v našem běžném dni dominují a mají tak obrovský vliv na naše celkové zdraví.

LEKCE 1: SEZENÍ

Sed je každodenní součástí životů většiny z nás. Proto je velmi důležité dbát na správnou ergonomii, abychom se vyhli bolestem pohybového aparátu.

Všechny informace a rady uvedené ve videích jsou platné obecně a slouží hlavně jako prevence. Pokud máte nějaký konkrétní zdravotní problém, obraťte se na naše odborníky, ti ho s vámi rádi prokonzultují, vyšetří vás a navrhnou individuální program, který povede k jeho vyřešení a upevnění celkového zdraví.

PTEJTE SE

Jméno a príjmení *
E-mail *
Telefon
Váš dotaz *

KAŽDODENNÍ INSPIRACE